SPRZEDAŻ KURSU ONLINE

ZBUDUJ SKUTECZNY ZESPÓŁ

ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA

CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ!

Zapisz się na listę, aby otrzymać powiadomienie

o starcie kolejnej edycji i skorzystać z promocyjnej ceny!

Zapisz się, aby otrzymać powiadomienie o starcie kolejnej edycji i skorzystać z promocyjnej ceny!

  • osiągnąć większy biznesowy sukces,
  • znaleźć czas na rozwijanie swojej firmy,
  • podnieść jakość usług lub produktów,
  • zyskać czas na wakacje, relaks i dla bliskich,
  • poprawić status finansowy swojej firmy, swój i pracowników,
  • zacząć spełniać marzenia,
  • zdobyć przewagę nad konkurencją.

Jeżeli chcesz:

CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ >>

Kamila Rowińska

Jestem autorką i współautorką ośmiu książek z dziedziny rozwoju osobistego i biznesu. Najbardziej poczytne z nich to: bestseller Kobieta Niezależna, Kobieta Asertywna, a także Zasługujesz na sukces, Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale.


Od 2010 r. prowadzę firmę szkoleniową Rowińska Business Coaching. Zatrudniam kilkanaście osób, którymi zarządzam zdalnie.


Wcześniej, współpracując ze szwedzką firmą kosmetyczną, zbudowałam zespół sprzedażowy, który składał się z 3500 osób, i zarządzałam nim przez 13 lat.


Od blisko 10 lat przeprowadzam stacjonarne szkolenia otwarte. Każdego roku bierze w nich udział blisko 7000 osób. Drugie tyle uczestniczy w moich kursach online.

Wpisz adres e-mail, na który mam wysłać powiadomienie o kolejnej edycji kursu online „Zbuduj skuteczny zespół”

Administratorem Twoich danych osobowych jest RBC International Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą przy ul. Górnych Wałów 21/6 w Gliwicach (44-100) KRS: 0000637157. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji złożonego zamówienia lub usługi, w celu realizacji obowiązków ustawowych ciążących na Administratorze, wynikających w szczególności z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości, w celach analitycznych i statystycznych, a także w celu ewentualnego ustalenia i dochodzenia roszczeń lub obrony przed nimi. W razie wyrażenia odpowiedniej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu komunikacji marketingowej e-mailem oraz SMS/MMS. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych i przysługujących Ci praw znajduje się w naszej Polityce Prywatności.